Neprůhledný plot BLOCK 215

Neprůhledný moderní plot BLOCK215 je moderní řešení, které je zcela neprůhledné. Kombinací dvou profilů dochází k zajímavému efektu. Pro dosažení dokonalého vzhledu doporučujeme kombinovat různé barvy - u nás je to samozřejmě bez příplatku. Na přání zákazníka můžeme dodat jakoukoliv velikost profilu za individuální příplatek. Tento moderní plot se dodává pouze v neprůhledném provedení. Moderní plot BLOCK dodáváme v horizontálním i vertikálním uložení.

BARVY A POVRCHOVÁ ÚPRAVA

Všechny hliníkové profily a komponenty jsou lakovány práškovou barvou Tiger Drylac. V základním provedení naleznete až 15 barev, které dodáváme v provedeních - polomatné a jemně strukturované, vše bez příplatků. Za příplatek si můžete vybírat z celé škály barev RAL a taktéž z několika dřevodekorů Decoral. Barvy můžete různě kombinovat a bez příplatků vybrat různé barvy do jedné plotové výplně.

ROZMĚRY

 Hliníkový plot dodáváme přesně na míru Vašim požadavkům. Všechny požadavky řešíme individuálně. Díky vyztužovacím profilům jsme schopni dodat až 6000 mm široké pole bez viditelného přerušení.

PŘÍSLUŠENSTVÍ PLOTŮ

Samozřejmostí všech dodávaných plotů jsou samonosné, posuvné i křídlové brány a branky. Dále pak otočné panely na popelnici, pevné plotové díly na intercom, zabudované schránky a další.

ÚDRŽBA PLOTU

Veškeré plotové systémy Novavisio jsou bezúdržbové.